= Меню= Головна= Каталог RUS EN

Стрази пришивні, стрази гарячої фіксації, стрази в цапах

Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929

   Стрази гарячої фіксації безбарвні сріблясті фасета, дрібні 1.5-2 мм
   Стрази гарячої фіксації безбарвні сріблясті фасета, дрібні діаметр близько 1.5-2 мм. Стрази сияют и блестят, идеальны для ткани и одежды. У стразів для одягу дуже сильний блиск. До тканини кріплять плоскою стороною. За представлений пакет близько 1000-1440 шт. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 55 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 50 грн.


   Стрази гарячої фіксації безбарвні сріблясті фасета, мікс асорті 1.5-6 мм
   Стрази гарячої фіксації безбарвні сріблясті дрібні и середні фасета, діаметр асорті 1.5-6 мм. Стрази сияют и блестят, идеальны для ткани и одежды. У стразів для одягу дуже сильний блиск. До тканини кріплять плоскою стороною. За представлений пакет на фото, мікс. Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 55 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 50 грн.


   Стрази металлические плоскі колір медь под заклепки, "краб" для одягу діаметр 6 мм
   
   Стрази металлические под заклепки, плоскі колір медь "краб" близько 20 шт., полубусіни 6 мм невеликі плоскі, для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 20 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 15 грн.
   Акційна ціна


   Стрази металлические кулясті колір медь под заклепки, "краб" для одягу
   
   Стрази металлические под заклепки, кулясті колір медь "краб" близько 30 шт., полубусіни 4-5 мм дрібні плоскі, для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 30 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 25 грн.
   Акційна ціна


   Стрази в цапах скло безбарвне, цап сріблястий, в пакетику 90-100 шт. діаметр 3 мм
   Стрази в цапах скло безбарвне, цап сріблястий, дрібні діаметр 3 мм, в пакетику близько 90-100 шт. (объем как на фото), пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.


   Стрази в цапах скло безбарвне с покриттям под опал, цап сріблястий, в пакетику 90-100 шт. діаметр 3 мм
   Стрази в цапах скло безбарвне с покриттям под опал, цап сріблястий, дрібні діаметр 3 мм, в пакетику близько 90-100 шт. (объем как на фото), пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.


   Стрази в цапах скло безбарвне, цап золотистий, в пакетику 90-100 шт. діаметр 3 мм
   Стрази в цапах скло безбарвне, цап золотистий, дрібні діаметр 3 мм, в пакетику близько 90-100 шт. (объем как на фото), пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 65 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 60 грн.


   Стрази в цапах скло безбарвне с покриттям под опал, цап золотистий, в пакетику 90-100 шт. діаметр 3 мм
   Стрази в цапах скло безбарвне с покриттям под опал, цап золотистий, дрібні діаметр 3 мм, в пакетику близько 90-100 шт. (объем как на фото), пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 75 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 70 грн.


   Стрази в цапах скло серце "ексклюзив", червоні и чорні, розмір 10 мм
   Стрази в цапах скло форма серце - сердечки "ексклюзив", червоні и чорні, розмір 10 мм, пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 20 грн./шт., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 15 грн./шт.


   Стрази в цапах скло серце "ексклюзив", різні кольори яскраві стрази, розмір 10 мм
   Стрази в цапах скло форма серце - сердечки "ексклюзив", різні кольори, розмір 10 мм, пришивні для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн./шт., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн./шт.


   Стрази прозорі акрил и металеві "краб" для одягу
   
   Стрази прозорі безбарвні полубусіни акрил и металеві "краб" близько 20 шт., полубусіни 6 мм невеликі плоска основа, для одягу (щільна тканина джинса, шкіра, верхній одяг, костюми, сумки, щільні жакети и др.). Для збільшення клікніть фото.

   Ціна 20 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 15 грн.
   Акційна ціна


   Намистини пластик ромб довжина 12 мм, білі перламутрові
   Намистини перламутрові ромб довжина 12 мм, білі прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 10 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик ромб довжина 12 мм, зелені перламутрові
   Намистини перламутрові ромб довжина 12 мм, зелені прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 10 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик ромб довжина 12 мм, рожеві перламутрові
   Намистини перламутрові ромб довжина 12 мм, рожеві прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 10 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик груша кулясті довжина 15 мм, сині перламутрові
   Намистини перламутрові груша кулясті неправильної форми довжина 15 мм, сині прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик груша кулясті довжина 15 мм, рожеві перламутрові
   Намистини перламутрові груша кулясті неправильної форми довжина 15 мм, рожеві прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик груша кулясті довжина 15 мм, зелені перламутрові
   Намистини перламутрові груша кулясті неправильної форми довжина 15 мм, зелені прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик овальні крупные довжина 20 мм, білі перламутрові
   Намистини перламутрові овальні правильної форми довжина 20 мм, білі прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 20 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 15 грн.


   Намистини пластик круглі куля діаметр 14 мм, сині перламутрові
   Намистини перламутрові круглі куля діаметр 14 мм, сині прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик круглі куля діаметр 14 мм, рожеві перламутрові
   Намистини перламутрові круглі куля діаметр 14 мм, рожеві прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик круглі куля діаметр 14 мм, зелені перламутрові
   Намистини перламутрові круглі куля діаметр 14 мм, зелені прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 15 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 10 грн.


   Намистини пластик овальні крупные довжина 20 мм, бордо перламутрові
   Намистини перламутрові овальні правильної форми довжина 20 мм, бордо прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 5 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 20 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 15 грн.


   Намистини пластик овальні 20 мм і ромб 12 мм перламутрові
   Намистини перламутрові овальні правильної форми 20 мм і ромб 12 мм різний колір асорті мікс, прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 18 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 25 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 20 грн.


   Намистини пластик овальні 20 мм і округлі 15 мм перламутрові
   Намистини перламутрові овальні правильної форми 20 мм і груша округлі неправильної форми 15 мм різний колір асорті мікс, прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 18 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 40 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 35 грн.


   Намистини пластик овальні 20 мм и круглі 14 мм перламутрові
   Намистини перламутрові овальні правильної форми 20 мм і круглі куля формы 14 мм різний колір асорті мікс, прокрашенный в массе пластик з отвором (намистини можно пришить к одежде и стирать), в пакеті 17 шт. На фото показаний орієнтовний об'єм намистин в одному пакеті, для збільшення клікніть фото.

   Ціна 40 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 35 грн.


Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929,

+38 063 4877833

Viber: +38 063 2620736

E-mail: korum68a@gmail.com

реквізити оплата   Помічник, стрази та камені:
моб. тел. +38 050 046-36-43,
Юлія Кафтанова, адреса для листів:
а/с 10911, м. Харків, 61003

   Доставка. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки. Обмеження на мінімальне замовлення немає. Відразу можна оплатити витрати доставки для отримання посилки на "Новій пошті" (на сайті або при отриманні) або "Укрпошти", потрібно додати витрати з доставки до вартості замовлення при оплаті на карту. Також я можу відправити невелике замовлення простим листом поштою - в вартість доставки входить спеціальний конверт і вартість поштової марки, кинемо в поштову скриньку близько поштового відділення, лист дійде до Вас орієнтовно від 3-5 днів, при відправці простим листом поштою "Укрпошта" вартість доставки додається до вартості замовлення, "Новою поштою" на Ваш вибір після передоплати замовлення. Замовляючи кілька позицій, Ви економите на доставці. Якщо Ви замовляєте кілька позицій (можна різних), вони йдуть за ціною зі знижкою - вигідно і практично.

   Вартість доставки. Якщо Ви замовляєте невеликі плоскі вироби, їх можна відправити навіть невеликим листом в спеціальному конверті поштою "Укрпошта", вартість від 15.00 грн. із захисним конвертом, найбільш недорогий і економічний вид відправки. Відправляти бажано на надійний адресу отримання - можна до запитання на пошту, на адресу роботи або на надійну поштову адресу або абонентську скриню. Вартість відправки "Укрпоштою" рекомендованим листом або посилкою від 30.00 грн. з урахуванням упакування, захисний конверт або коробка, найбільш універсальний недорогий спосіб відправки, посилка йде від 3 до 5 днів. Про прихід на відділення Вам прийде зручне повідомлення СМС. Відправлення "Новою поштою" від 50.00 грн. з упакуванням, з повідомленням СМС про прихід посилки на обране Вами відділення, швидкісне отримання після відправки протягом 1-2 днів. На вимогу клієнта, можлива і кур'єрська доставка "Укрпоштою" та "Новою поштою" і самовивезення м. Харків.

   Якщо в ціну ексклюзивного вироба (камені) включена доставка замовнику безкоштовно, один таке виріб йде за базовою ціною без знижки, інші вироби йдуть зі знижкою, і їх доставку можна приєднати безкоштовно. Якщо Ви замовляєте також з сайту про камені і мінерали, доставку Вашого замовлення з сайту стрази можна приєднати і додати безкоштовно, комплексна доставка буде Вам однією посилкою, вигідно і економно. При замовленні з сайту про камені і мінерали, будь-який виріб можна приєднати з сайту про стрази - за ціною зі знижкою.

» Рушник атрибут на весілля
» Мішечки упаковка коробки
» Намистини акрил, пластик
» Намистини скляні, стрази
» Євронамистини оригінальні
» Бісер китайський і чеський
» Бісер японський, рідкісний
» Стрази холодної фіксації
    дрібні, манікюрне колесо

» Стрази холодної фіксації
    оригінальні, незвичайні

» Стрази пришивні, скляні
    в цапах, гарячої фіксації

» Алмазна мозаїка, стрази
» Декор, оченята для ляльок
» Стрічки та мереживо
» Нитки муліне, інші нитки
» Клей, скотч, спиці, голки
» Рибалкам і для риболовлі
» Акваріум і для акваріума

   

» Фігурки з бронзи на камені
» Чотки ручної роботи камені
» Камені, кристали, зразки
» Дерево щастя з каменів
» Свічники й сувеніри
» Кулі, яйця і пірамідки

Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929,

+38 063 4877833

Viber: +38 063 2620736

E-mail: korum68a@gmail.com

реквізити оплата   Помічник, стрази та камені:
моб. тел. +38 050 046-36-43,
Юлія Кафтанова, адреса для листів:
а/с 10911, м. Харків, 61003 
     Flag Counter

= Головна = Каталог RU EN Для компьютера