= Меню= Головна= Каталог RUS EN

Рушник на свята, на весілля, під ікону, прикраса будинку

Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929

   Рушник тканий вишитий, білий з червоним орнаментом N 1
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент розташований на краях рушника, середина біла. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в червоних тонах.

   Ціна 320 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 290 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з червоним орнаментом N 1 довгий
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент розташований на краях рушника, середина біла. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в червоних тонах. Цільний без швів поперек.

   Длина 3.1 м, 2 повтора рисунка
   Ціна 620 грн., без урахування доставки
   Ціна со скидкой - 590 грн.

   Длина 4.7 м, 3 повтора рисунка
   Ціна 960 грн., з доставкою
   Ціна со скидкой - 920 грн.

   Длина 6.3 м, 4 повтора рисунка
   Ціна 1290 грн., з доставкою
   Ціна со скидкой - 1220 грн.

   Показано на фото
   Длина 8.1 м, 5 повторов рисунка
   Ціна 1600 грн., з доставкою
   Ціна со скидкой - 1520 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з зеленим орнаментом (відтінки хаки) N 2
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент розташований на краях рушника, середина біла. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 180 см (довгий), ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в зелених тонах.

   Ціна 320 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 290 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з оранжево-червоним орнаментом (бордові, малинові і пісочні нитки) N 3
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в оранжево-червоних тонах.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з голубим з синім орнаментом N 4
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в голубих з синім тонах. Тканина має у складі льон.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з чорно-голубим орнаментом N 5
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в чорно-голубих тонах, на білій частині також малюнок у невеликий білий ромб.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з оранжевим орнаментом (червоні і жовті нитки) N 6
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в оранжевих тонах.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Раннер доріжка. Рушник тканий вишитий, білий з зеленим орнаментом N 7
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент доріжка по довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в зелених тонах. Тканина має у складі льон.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з голубим орнаментом N 8
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в голубих тонах. Тканина має у складі льон.

   Ціна 260 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 220 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з голубим з чорним орнаментом N 9
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в голубих з чорним тонах. Тканина має у складі льон.

   Ціна 290 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 260 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з зеленим орнаментом N 10
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в зелених тонах.

   Ціна 260 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 220 грн.


   Рушник тканий вишитий, білий з голубим орнаментом N 12
   Рушник тканий вишитий на свято, весілля, фестиваль, прикраса інтер'єру, в приватну колекцію, під ікону. Орнамент повторяються по всій довжині рушника. Пошитий на ручній швейній машинці, без бахроми, не сипеться, метод надійного пошиву прочний. Довжина 140-150 см, ширина 30-32 см. На фото показано тканину для рушника докладно. Малюнок рушника в голубих тонах.

   Ціна 260 грн., без урахування доставки
   Ціна зі знижкою - 220 грн.


Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929,

+38 063 4877833

Viber: +38 063 2620736

E-mail: korum68a@gmail.com

реквізити оплата   Помічник, стрази та камені:
моб. тел. +38 050 046-36-43,
Юлія Кафтанова, адреса для листів:
а/с 10911, м. Харків, 61003

   Доставка. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки. Обмеження на мінімальне замовлення немає. Відразу можна оплатити витрати доставки для отримання посилки на "Новій пошті" (на сайті або при отриманні) або "Укрпошти", потрібно додати витрати з доставки до вартості замовлення при оплаті на карту. Також я можу відправити невелике замовлення простим листом поштою - в вартість доставки входить спеціальний конверт і вартість поштової марки, кинемо в поштову скриньку близько поштового відділення, при відправці простим листом поштою "Укрпошта" вартість доставки додається до вартості замовлення, "Новою поштою" на Ваш вибір після передоплати замовлення. Замовляючи кілька позицій, Ви економите на доставці. Якщо Ви замовляєте кілька позицій (можна різних), вони йдуть за ціною зі знижкою - вигідно і практично.

   Вартість доставки. Якщо Ви замовляєте невеликі плоскі вироби, їх можна відправити навіть невеликим листом в спеціальному конверті поштою "Укрпошта", із захисним конвертом, найбільш недорогий і економічний вид відправки. Відправляти бажано на надійний адресу отримання - можна до запитання на пошту, на адресу роботи або на надійну поштову адресу або абонентську скриню. Відправлення "Укрпоштою" рекомендованим листом або посилкою з урахуванням упакування, захисний конверт або коробка, найбільш універсальний недорогий спосіб відправки. Про прихід на відділення Вам прийде зручне повідомлення СМС. Відправлення "Новою поштою" з упакуванням, з повідомленням СМС про прихід посилки на обране Вами відділення. На вимогу клієнта, можлива і кур'єрська доставка "Укрпоштою" та "Новою поштою" і самовивезення м. Харків.

   Якщо в ціну ексклюзивного вироба (камені) включена доставка замовнику безкоштовно, один таке виріб йде за базовою ціною без знижки, інші вироби йдуть зі знижкою, і їх доставку можна приєднати безкоштовно. Якщо Ви замовляєте також з сайту про камені і мінерали, доставку Вашого замовлення з сайту стрази можна приєднати і додати безкоштовно, комплексна доставка буде Вам однією посилкою, вигідно і економно. При замовленні з сайту про камені і мінерали, будь-який виріб можна приєднати з сайту про стрази - за ціною зі знижкою.

» Рушник атрибут на весілля
» Мішечки упаковка коробки
» Намистини акрил, пластик
» Намистини скляні, стрази
» Євронамистини оригінальні
» Бісер китайський і чеський
» Бісер японський, рідкісний
» Стрази холодної фіксації
    дрібні, манікюрне колесо

» Стрази холодної фіксації
    оригінальні, незвичайні

» Стрази пришивні, скляні
    в цапах, гарячої фіксації

» Алмазна мозаїка, стрази
» Декор, оченята для ляльок
» Стрічки та мереживо
» Нитки муліне, інші нитки
» Клей, скотч, спиці, голки
» Рибалкам і для риболовлі
» Акваріум і для акваріума

   

» Фігурки з бронзи на камені
» Чотки ручної роботи камені
» Камені, кристали, зразки
» Дерево щастя з каменів
» Свічники й сувеніри
» Кулі, яйця і пірамідки

Антон Кафтанов, м. Харків, Україна
Дзвоніть: +38 050 1357929,

+38 063 4877833

Viber: +38 063 2620736

E-mail: korum68a@gmail.com

реквізити оплата   Помічник, стрази та камені:
моб. тел. +38 050 046-36-43,
Юлія Кафтанова, адреса для листів:
а/с 10911, м. Харків, 61003 
     Flag Counter

= Головна = Каталог RU EN Для компьютера